Man nuotakos makiažas visuomet asocijavosi su švelnia romantika, subtilumu ir gaivumu. Šią nuostabią dieną ypatingą dėmesį patariu skirti veido odos spindesiui. Matines priemones padėkite į šalį, jas keičia žėrintys skaistalai, bronzantai, visa tai, kas suteikia veidui skaistumo bei gyvumo. Prižiūrėta, lygi oda visuomet buvo ir bus madinga, todėl didelį dėmesį skirkite veido odos priežiūrai, apsilankykite pas kosmetologą, kuris iki vestuvių dienos Jūsų oda pasirūpins tinkamai.

JEIGU MAKIAŽĄ ATLIKSITE PATI:

Venkite itin storo makiažo sluoksnio, geriau rinkitės lengvesnės tekstūros makiažo pagrindus. Pasirinkta priemonė privalo atitikti jūsų natūralų veido odos atspalvį. Jeigu makiažo pagrindas bus per šviesus arba per tamsus, atrodysite tarsi su kauke.

Gaivumo ir skaistumo veidui suteiks persikiniai ar šviesiai rožiniai skaistalai. Su jais atgaivinsite net ir labiausiai pavargusias akis. Norint išgauti harmoniją veide, skaistlų spalvą derinkite su lūpų dažų spalva. Jeigu ketinate lūpas dažyti violetine, ciklamenine spalva rinkitės šalto atpalvio skaistalus, o jeigu lūpas ketinate dažyti lengvai rausva spalva, rinkitės šilto atspalvio skaistalus. Labai svarbu skaistalus tinkamai išsklaidyti, kad veidas atrodytų natūraliai, o ne kaip išpaišytas dėmėmis.

Norėdamos išgauti švytinčio veido efektą, kitaip dar vadinamą „strobing“ nebūtina pirkti šviesintojų (hilighter). Vietoj jų puikiai tiks šviesūs arba rožiniai spindintys sausi arba šlapi akių šešėliai. Jeigu naudosite šlapius skaistalus arba šešėlius nepamirškite vėliau jų užfiksuoti biria arba kompaktine pudra, kitaip produktai subėgs į raukšleles. Minėtus šešėlius dėkite ant smakro, skruostikaulių, po antakiais, akių vidiniuose kampučiuose, virš lūpų (kitaip dar vadinamos kapitono arkos) ir jų kampučiuose.

Kiekvienas makiažas atrodo neišbaigtas tol, kol pilnai nepadažome lūpų. Nesvarbu kokią spalvą rinksitės, svarbu kad lūpų forma būtų simetriška, linijos švarios ir aiški. Nepadauginkite lūpų blizgesio, nes kuo daugiau jo dėsite, tuo trumpiau spalva išsilaikys ant lūpų, geriau blizgesį šiek tiek patepkite lūpų viduryje ant apatinės bei viršutinės lūpos, tai lūpoms suteiks apimties ir putlumo.

Šią dieną ašarų galite pralieti ne vieną, todėl naudokite vandeniui atsparų tušą, taip save apsaugosite nuo sugadinto makiažo. Įsitikinkite, kad akių tušu padengėte viršutinio išorinio kampučio blakstienas, jos yra itin svarbios, nes padidina bei prailgina akis.

Kai atliksite makiažą būtinai apžvelkite save skirtingame apšvietime, kad įsitikintumėte, jog atrodote nepriekaištingai.

JEIGU MAKIAŽĄ ATLIKS VIZAŽISTĖ:

Atlikite bandomąjį makiažą 1 mėn. prieš vestuves. Jis ypatingai reikalingas toms, kurios naudoja nedaug kosmetikos priemonių arba pirmą kartą lankosi pas vizažistę. Kartu susipažinusios lengviau aptarsite visas detales, kurios turės įtaką bendram Jūsų įvaizdžiui, tokiu būdu, išvengsite nesusipratimų vestuvių dieną. Juk tokią dieną įtampos bei streso ir taip pakanka, tad, makiažas neturėtų kelti papildomų problemų.

Atminkite, kad grožis slypi paprastume, todėl nesistenkite savęs pakeisti, kurkite savo individualų grožį, būkite savimi. Ne tik dekoratyvinės kosmetikos priemonės turi spindėti ant jūsų veido, bet ir pačios akys.

Gražios ir įsimintinos šventės!