Ar žinojai, kad blakstienų tušas yra dažniausiai perkama kosmetikos priemonė? Kaip manai kodėl?

Galbūt todėl, kad jo galiojimo laikas yra tik apie 3 mėn.? O galbūt dėl to, kad moterys labiausiai linkusios pabrėžti akis? Juk tai kosmetikos priemonė kuria dažantis prarandi labai nedaug laiko, o efektas akivaizdžiai matomas? Man įdomi Jūsų asmeninė patirt is ir nuomonė, parašykite komentare!

Renkantis akių tušą visų pirma turite nuspręsti kokio efekto norite – ilgų, storų ar tankių blakstienų?

Jeigu “reklamos šūkis”- įsigijus MŪSŲ TUŠĄ, gausite dvigubą efektą – ilginimą ir storinimą, greičiausiai toks tušas tiek vieną, tiek kitą funkciją atliks pusėtinai. Todėl geriau rinkites vienos kategorijos tušą – tą, kuris labiausiai tiks jūsų norimai blakstienų formai pasiekti.

Jeigu vis dar neturite savo mėgstamiausio blakstienų tušo arba greitu metu planuojate pabandyti naują, rekomenduoju pasidomėti toliau išvardintais blakstienų šepetėliais ir jų funkcijom.

 

Blakstienų ilginimui – Mascara High Definition and Length

Šis tušas suteiks neįtikėtino ilgio, tiesios ir lanksčios, silikono formos šepetėlis yra itin patogus, nes lengvai prisitaiko prie blakstienų linkių, todėl puikiai geba jas atskirti. Tokiu šepetėliu beveik neįmanoma iš tūbelės „pasemti“ pernelyg daug produkto, todėl dažantis išvengsite jo pertekliaus. Tai žinant galima teigti, kad šis tušas yra ekonomiškesnis už kitus. 100% veganiška formulė.

 

 

 

Jautrioms akims – Mascara Ultra Sensitive Vegan

Šis hipoalerginis blakstienų tušas tušas puikiai tiks toms, kurios turi jautrias akis arba nešioja kontaktinius lęšius. Siauras šepetėlis suformuos net trumpiausias blakstienas. 100% veganiška formulė.

 

 

 

 

 

Blakstienų rietimui – Mascara optimum Curl

Šis tušas puikiai išlieka, todėl net esant didelei drėgmei neišsitepsite viršutinių vokų odos. Akys atrodys platesnės ir pilnesnes. Vienodo ilgio šereliai dailiai užries net ir akių kampučiuose augančių blakstienų galiukus.

 

 

 

 

Blakstienų storinimui – Mascara Xtreme Volume

Šis tušas suteiks apimties net ir itin retoms, plonoms blakstienoms. Ovalus, purus/tankus šepetėlis pastorins net ir akių kampučiuose augančias blakstienas. Praturtintas provitaminu B5.

 

 

 

 

 

Ar ieškote vandeniui atsparaus tušo? Jei taip, tuomet rinkitės vandeniui atsparų akių tušą – Perfectly Stay Waterproof

Vidutinio dydžio šepetėlis tiks visoms akių formoms! Toks blakstienų tušas puikiai išsilaikys visą dieną nepalikdamas tamsių dėmių aplinkui akis. Ypatingai dabar, esant drėgnai ir vėsiai temperatūrai tokie tušai yra patys perkamiausi! Beto šį akių tušą rekomenduojame naudoti ir tada, jei turite riebesnę odą arba intensyviai mimikuojate akimis.

Vandeniui atsparūs tušai dažniausiai turi savyje silikono ir yra stipresnės konsistencijos, todėl norėdamos jį pašalinti, privalome naudoti tam pritaikytą makiažo valiklį. P.S. Savo namuose naudoju Thuya Dviejų fazių akių makiažo valiklį aliejaus pagrindu, kuris yra skirtas stipriam makiažui nuvalyti, tikrai nedirgina odos. Labai rekomenduoju ir Jums!

Dar šis tas – visi vandeniui atsparūs tušai yra padengti plika akimi nematoma plėvele, silikonu, kuris apsaugo dažus nuo pašalinio aplinkos poveikio ir neleidžia blakstienoms kvėpuoti. Nieko bloga nenutiks jeigu tokį tušą naudosite 2-3 mėn., tačiau naudojant ilgą laiką, pvz., 1 m. ir nelepinant savo blakstienų maitinamais serumais, plaukeliai gali išsausėti, pradėti retėti, byrėti. 

 

 

Taigi, kokį akių tušą nusprendei išsirinkti?

Toliau pateikiame 4 paprastus patarimus kaip taisyklingai paskirstyti blakstienų tušą!

  1. Švelniai pasukite šepetėlį pirmyn ir atgal arba sukamaisiais judesiais paimkite reikiamą kiekį priemonės. Nepumpuokite tušo šepetėlio iš buteliuko – toks judesys leidžia į vidų patekti daugiau deguonies, dėl kurio tušas išdžius greičiau, taps klampesnis.
  2. Jeigu tušas naujas, išimdamos šepetėlį iš buteliuko, būtinai nuvalykite tušo perteklių. Taip išvengsite blakstienų sulipimo, priemonė bus tolygiau paskirstyta, o blakstienos nebus perkrautos produktu.
  3. Jeigu jūsų blakstienos labai tiesios, prieš tepdami blakstienų tušą, naudokite blakstienų rietimo žnyples.
  4. Siekiant, kad blakstienos atrodytų dar storesnės, rekomenduojama patepti antra kartą.

Gero naudojimo!