Šaltas oras, dargana, sausas šildomų patalpų oras ypatingai apsunkina veido odos ląstelių darbą, dėl šių priežasčių ląstelės greičiau pasensta, oda išsausėja, papilkėja ir tampa nebe tokia gyvybinga. Ant nešvarios bei neprižiūrėtos odos dekoratyvinė kosmetika tampa aiškiai matoma, atrodo dirbtinai, todėl norėdamos, kad makiažas pasidengtų lygiai, natūraliai bei ilgiau išsilaikytų, turite mokėti tinkamai ją prižiūrėti.

Per visą dieną ant jūsų veido susikaupia daug mažyčių dulkelių, kurios užkemša poras, gali sukelti pabėrimus ir paraudimus, todėl niekuomet neikite miegoti nenusivaliusios dekoratyvinės kosmetikos. Dažniausiai vieno karto nepakanka švariai nuvalyti odą, naudingiau jeigu valytumėte bent kelis kartus, kol ant vatos diskelio nebematysite jokių nešvarumų. Visų pirma lengvais sukamaisiais judesiais nusivalykite makiažą ir tik vėliau plaukite veidą vandeniu su prausikliu. Taip pat nepamirškite nuvalyti ir kaklo zonos, nes ir šioje vietoje būna susikaupusių nešvarumų.

Kad ir kokias brangias kosmetikos priemones naudosite, nešvarus veidas naudingųjų medžiagų nepasisavins. Įsivaizduokite, kad veido oda yra plytų siena, negyvos ląstelės tarsi sudaro barjerą, pro kurį nepraleidžia veikliųjų priežiūros priemonių į dermą, todėl kas karta naudokite veido kaukę, kuri padės pašalinti negyvąsias ląsteles bei atgaivins veidą. Venkite eksperimentuoti namuose su kaukių gaminimu, nedarykite ant veido maisto mišrainių. Šiuolaikiniuose produktuose taip pat yra labai daug konservantų, kurie gali pakenkti odai.

Labai svarbu, kad odą palepintumėte drėkinamuoju kremu, ir visai nesvarbu ar jūsų oda sausa ar riebi, odai visuomet reikia drėgmės. Moterys turinčios riebią veido odą turėtų rinktis lengvesnės tekstūros kremą, emulsiją arba gelį. O moterys turinčios itin sausą veido odą turėtų drėkinti ne tik kremo pagalba, bet ir serumais.

Maitinamąjį kremą naudokite prieš einant miegoti. Prieš tepantis kremą, odą reikėtų nuvalyti toniku – taip kremas geriau įsigers ir oda pasisavins naudingąsias medžiagas.

Net ir tinkamai prižiūrint odą, rekomenduojama karts nuo karto kreiptis į odos specialistus, kurie tinkamai pasirūpins tavo odą – susikaupusius nešvarumus pašalins ir iš gilesnio odos sluoksnio. Išvalyta oda taps skaistesnė ir stangresnė, ji geriau aprūpins deguonimi ir pasisavins kitų produktų veikliąsias medžiagas.

Turėdamos sveiką odą sunaudosite mažiau makiažo priemonių, atliktas makiažas išsilaikys ilgiau, atrodys natūraliau, sveikiau ir gražiau. Atminkite, kad veidas yra mūsų vizitinė kortelė, todėl mylėkite ir rūpinkitės savo oda.