Susipažinkime!

Esu Odeta, ilgalaikio makiažo specialistė, su antakiais intensyviai dirbanti jau septynerius metus.

Savo darbe, vadovaujuosi dabartine estetikos samprata – skatinančia puoselėti antakių natūralumą ir subtilumą. Atlieku itin natūraliai atrodančią pudrinę antakių techniką – PMU / POWDER BROWS.

Tai purių, išpudruotų antakių įspūdį sukurianti technika, kuomet antakio apačia yra šiek tiek aiškesnė, o viršus ir priekis išsklaidytas. Ši technika skirta natūralumo propoguotojoms. Jokių aiškių kontūrų ir linijų neturinti technika natūraliai paryškins antakius, bet taip, jog niekas nesupras, kad kažkas yra daryta.

Pirmo vizito metu atliku šešeliavimą švelniau, tuomet matome kiek spalvos liko po keturių savaičių, matau kaip oda priimė pigmentą ir kiek jo dar įdėti tobulam rezultatui. Procedūra pilnai baigta yra tik po korekcijos.

Savo darbo praktikoje, sutinku begalo daug moterų, kurios skeptiškai žiūri į ilgalaikio makiažo procedūras dėl seniau tarp moterų vyraujančių permanentinio makiažo tendencijų -ryškūs, ir itin siauri ir ne subtiliai atrodantys antakiai.

Klientės, kurios dvejoja, visų parma kviečiu atvykti pas mane į antakių spa procedūrą, kuri trunka tik 45 min., jos metu susipažinsime, papasakosiu plačiau apie PMU procedūrą bei atsakysiu į rūpimus klausimus. Tuo pačiu, antakius padažysime cheminiais dažais, pasitarsime dėl formos, storio – tai puiki pradžia apsitarti ko norite ir koks rezultatas bus prieš daran ilgalaikę antakių šešeliavimo procedūrą.

Noriu palengvinti jūsų susiruošimą rytais ir suteikti dar daugiau pasitikėjimo savimi!

Procedūroms galite užsiregistruoti savarankiškai INTERNETU, pasirinkusios mane, Odetą.

www.antakiuspa.lt

ANTAKIŲ SPA – 35 €

PMU / POWDER BROWS 1 apsilankymas – 150 €, korekcija yra atliekame po mėnesio, jos kaina – 100€.

Nuotraukose matote rezultatą po antakių šešeliavimo procedūros, sugijus, po mėnesio galutinis rezultatas būna šiek tiek švelnesnis nei yra nuotraukose.