Koreguojant antakių formą vašku yra kur kas puikesnis būdas ilgam laikui atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Ji ne tokia skausminga kaip antakių korekcija pincetu ar siūlu ir atliekama kur kas greičiau! Jos metu yra pašalinami itin ploni ir šviesūs plaukeliai kuriuos yra labai sudėtinga pašalinti koreguojant antakius pincetu, todėl po procedūros antakiai atrodo žymiai tvarkingiau.

Depiliacija vašku turi daugybę pranašumų, lyginant su kitais plaukelių šalinimo būdais: 

  1. Procedūra itin pagreitėja.
  2. Tinka beveik visų tipų odai (netinka tik ypatingai jautriai, šerpetojančiai odai).
  3. Plaukeliai neatauga nuo 4 iki 6 savaičių.
  4. Kas kartą plaukeliai atauga vis šviesesni, plonesni ir silpnesni – su laiku jų lieka vis mažiau.
  5. Oda po depiliacijos tampa švelni ir lygi.

Prieš procedūrą reikia tinkamai nušveisti odą. Svarbiausia, odą reikia šveisti labai švelniai, kad ji neparaudonuotų. Mes rekomenduojame naudoti R’Cler enziminį pilingą, nes jis itin švelnus.

Kokią temperatūrą pasirinkti?

Viskas priklauso nuo to, koks jūsų vaško plieno indelis, nes visi jie gali būti skirtingi. Įprastai vašką reikia šildyti 60-70C temperatūroje, tačiau nėra vienos taisyklės. Šildykite, kol vaškas taps medaus tekstūros ir tik tada įsitikinkite ar vaškas yra geros temperatūros.

Įjunkite kaitytuvą ir laikykite ant 70C temperatūros. Siekiant išvengti nudegimų, prieš tepant VISUOMET patikrinkite, ar vaškas nėra per karštos temperatūros, rekomenduojame vašką išbandyti ant riešo vidinės dalies (ta vieta kur mamos tikrina apie pienas nėra per karštas), jeigu temperatūra per aukšta – sumažinkite iki 60C.

Kokį įrankį naudoti?

Mes naudojame plonas medines menteles. Nosies plaukelių depiliacijai naudojame storesnius, ledų formos pagaliukus.

Kokiomis kryptimis tepti?

Vašką reikia tepti tolygiai plaukimo augimo kryptimi, o juostelę plėšti prieš plaukų augimo kryptį.

Kaip žinoti kada nuplėšti vaško gabaliuką?

Jeigu per anksti nuklijavote juostelę vaškui nespėjus sustingti, jis prasitęs lyg krampoma guma, toks darbas taps labai nepatogus, jis apsiklijuos aplinkui rankas, lips, todėl labai svarbu tinkamu laiku nuplėšti vaško gabaliuką. 

Ką naudoti po vaškavimo?

Po depiliacijos odą reikia patepti aliejumi, mes naudojame USMA, jis sušvelnina odą ir sumažina odos dirglumą.

48 val. po nerekomenduojama degintis saulėje ar soliariume.

Kokį vašką naudoti?

Mes visai netikėtai ir atsitiktinai sukūrėme tobulą granulinį vašką, kurį naudojame antakių SPA procedūros metu! Su juo lengva ir paprasta dirbti, išrauna net mažiausius ir stipriausius plaukelius, jis netįsta, nelūžta. Jį galite naudoti ne tik antakių depiliacijai, bet ir veido ir pažastų zonoms. Vaško spalva puikiai matoma – išsilydžiusi gaunasi šviesiai žalios spalvos, todėl labai gerai ir aiškiai matosi kur vaškas yra tepamas.