KAS YRA TONIKAS? 

Klaidingai manoma, kad tonikas, kaip ir micelinis vanduo ar kitas makiažo valiklis, skirtas nešvarumų pašalinimui. Iš tiesų tonikas veidui skirtas ne jį valyti, o atgaivinti. Tonikas naudojamas ant švarios, nuvalytos veido odos ryte ir vakare. Jį reikia naudoti dar prieš tepant veido kremą. 

KAM JIS REIKALINGAS? 

Viena svarbiausių toniko užduočių – atstatyti ir normalizuoti veido odos pH. Idealus veido odos pH laikomas 5,5. Tuo tarpu vandens kartais gali būti net ir dvigubai daugiau, o tai reiškia, kad nuprausus veidą Jūsų odos pH balansas stipriai sujaukiamas. Jei nesiimsite priemonių pH atstatymui, oda išskirs riebalus, kad apsaugotų save. 

Dėl šios priežasties su laiku oda užsiteršia, užsikemša poros, atsiranda spuogų. Būtent todėl ir naudinga naudoti veido toniką, kuris ir padeda normalizuoti ir atstatyti odos rūgščių bei šarmų balansą, sutraukia poras, puikiai atgaivina ir tonizuoja veido odą.

Kartais net ir labai kruopščiai valant veido odą užsilieka nešvarumų, todėl nors jis ir nėra skirtas odos valymui, vis tik likusius nešvarumus taip pat padės pašalinti.

Aqua tonikas skirtas jautrios bei sausos odos savinikėms. Jo sudėtyje yra pantenolio, hialurono, alijošiaus, glicerino, vitamino E bei kitų medžiagų, kurios drėkina, nuramina bei pamaitina odą. 

KAIP NAUDOTI?

Pirmiausiai odą nuvalykite AQUA veido pieneliu, tuomet jei reikia, atlikite veido odos šveitimą, ir tik tuomet naudokite toniką. Po to, kai veido odą atgaivinsite toniku, naudokite serumą ir veido kremą.

Jei savo kosmetikos krepšelyje dar neturite toniko, būtinai įsigykite ir pradėkite naudoti. Atvėsus orams veido oda dar jautresnė, todėl tinkamai ja pasirūpinti tiesiog būtina. Jau po savaitės ar dviejų pastebėsite akivaizdžius veido odos pokyčius. 

Pasitaiko moterų, kurios vakare nori leisti veido odai pailsėti ir netepa jokio kremo, tačiau šį toniką veidui vis tik rekomenduojame naudoti – jis subalansuos Jūsų veido odos pH ir atgaivins ją.