Sausa oda – dažna problema, su kuria susiduriame, tai tokia oda, kuriai trūksta drėgmės ir natūralaus aliejaus.

Vienais atvejais oda būna tik sausa ir greitai ši problema dingsta, o kitais atvejais oda yra išsausėjusi ir jai reikia atidesnės priežiūros. Todėl norime Tau papasakoti, kaip prožiūrėti tikrai išsausėjusią odą.1. Sausai bei jautriai odai, rekomenduojame veidą valyti pieneliu arba valikliu, aliejaus pagrindu.

LeviSsime Aqua yra subtilaus aromato valomasis pienelis. Švelniai valo, drėkina ir minkština odą, ramina dirginimą ir turi priešuždegiminį poveikį.

2. Vėliau seka tonikas, kurio pagrindinė užduotis yra atstatyti odos rūgščių ir šarmų pusiausvyrą (pH).

Drėkinamasis LeviSsime Aqua tonikas užbaigia valymo etapą, puikiai tonizuoja, minkština, maitina odą ir paruošia tolesniam kosmetikos preparatų naudojimui.

3. Augaliniai aliejai ir ekstraktai, vertingi natūralūs ingredientai (skvalanas, betainas, hialurono rūgštis), Aqua ampulėse saugomi didelėmis koncentracijomis, reguliuoja vandens pasiskirstymą tarp skirtingų odos sluoksnių ir sukuria drėgmės sandėlį epidermyje, pašalindami dehidrataciją.

4. Viską uždarome naktiniu kremu, kuris drėkina viršutinius odos sluoksnius, turi didelę hialurono rūgšties koncentraciją, morenos ir makadamijos aliejai, kurie yra įterpti į raginį sluoksnį, skatina gilesnį veikliųjų medžiagų įsiskverbimą, atstato epidermio barjerą, netrukdydami odai kvėpuoti.

5. Veido kaukė taip pat yra viena iš būtiniausių grožio priemonių. Rinkitės stipriai drėkinančią Aqua linijos kaukę, po jos oda gaus visų reikiamų medžiagų, atrodys gaivesnė, skaistesnė ir drėgnesnė.

Naudoti rekomenduojame bent 1 katą į savaitę po veido toniko. Tai padės ilgiau džiaugtis sveika, skaisčia ir lygia oda!

Išvardijome 5 LeviSsime superherojus, kurie tikrai išgelbės tavo veido vakaro rutiną!

Įsigyti gali mūsų e-parduotuvėje
www.okmakeup.lt/shop