Kam skirtas šis LEVISSIME CITY DEFENCE rinkinys?

Šie keturi produktai buvo kuriami miesto gyventojams, kurie suteikia neprilygstamą odos apsaugą nuo toksinų bei taršos. Reguliariai naudodamos šias priemones išsaugosite odos šviežumą ir spindesį.

Kokie turėtų būti pagrindiniai veido odos priežiūros etapai vakare, kurie būtini siekiant išlaikyti sveiką bei skaisčią odą?

Pirmas žingsnis. Veido valymas. Šis žingsnis yra būtinas, nes jis pašalina nešvarumus, dulkes, makiažą ir riebalus nuo veido odos. Valymui naudoju Levissime City Defense micelinį vandenį, kuris tinka net jautrios odos priežiūrai. Priemonė ne tik švelniai nuvalo odą, bet ir paruošia tolesniam odos priežiūros priemonių naudojimui.

Pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, atstato pažeistą lipidinį barjerą bei sulaiko drėgmę odoje, atkuria ir apsaugo ląstelių DNR.

Kaip naudoti? Priemonės užpuršk ant vatos diskelio ir įmasažuok į veidą, kaklą, dekolte. Tada nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir nusausinkite medvilniniu rankšluosčiu. Gali naudoti tiek ryte, tiek vakare.

Antras žingsnis. Kartą per savaitę pasilepinu Deguonies prisotinta Levissime Veido kauke. Kaukės sudėtyje yra mineralų, amino rūgščių, sojos baltymų, jūros dumblių ekstraktų ir natūralių fermentų kurie įsiskverbę giliai į odos audinius.
Jau po pirmo karto pastebėsite odos pokyčius, ji taps švelni, pagerės pačios odos struktūra, jeigu turėjote nežymių spuogelių, ši priemonė paskatins jų gyjimą ir kitą dieną atsikėlusi pamatysite palygėjusią odą.

Kaip naudoti? Kaukę užtepk ant veido, kaklo, dekolte zonos. Palaikyk 15 min., ir nuplauk vandeniu.

Trečias žingsnis. Nusausinusi veidą patepk veidą ZEN PROTECTOR naktiniu serumu. Tai koncentruotas, daug komponentų apimantis produktas, kuris veikia giliasniame ląsteliniame lygmenyje ir apsaugo odą nuo išsausėjimo.

Miego metu vyksta regeneracijos procesas, todėl šį produktą naudokite kasdien. Tepkite iš karto kai tik veidą nuprausiate, nes kaip tik tuomet odos poros yra atsivėrusios ir produktas geriau pasisavins maistingąsias medžiagas.

VISAS RINKINYS SU PUIKIA NUOLAIDA!

Taip pat nepamirškime elementarių bazinių dalykų:

Dažno pagalvės užvalkalo keitimo.
Naudokite popierinius rankšluosčius veidui nusausinti.
Kuo rečiau rankomis lieskite veidą.
Dažniau valykite telefono ekraną.
Išsimiegokite.
Gerkite daug vandens.

Nepamirškime: „Kaip atrodote 20-ies nulėmė gamta, kaip atrodote 50-ies yra tik Jūsų nuopelnas” (Coco Chanel).

Ačiū, kad skaitėte!

Jums rašė,