Blakstienų laminavimas – tai procedūra absoliučiai užkariavusi grožio rinką! Šią vasarą įsitikinome, kad tai yra viena iš TOP procedūrų, kurios norime išmokyti ir kitas meistres!

Dabar, kai grožio ir mados industrija juda natūralumo link ši procedūra tampa viena populiariausių, nes ilgomis bei riestomis blakstienomis galime džiaugtis iki 1,5-2mėn. Nebereikia jų ryškinti akių tušu – nes jobs suteikiama graži riesta forma, jos stipriau pakeliamos nuo šaknų, nudažomos ryškia juoda spalva.

Kam ši procedūra skirta?

Blakstienų laminavimas jums patiks jeigu:

  • Turite tiesias blakstienas;
  • Blakstienos auga žemyn;
  • Nemėgstate dažytis tušu;
  • Jūsų vokai užkritę;

KO TIKĖTIS PO ŠIOS PROCEDŪROS?

Atlikus blakstienų laminavimą apytiksliai šešias aštuonias savaites galėsite džiaugtis ilgomis ryškiomis ir riestomis blakstienomis.

Priežiūra po blakstienų laminavimo procedūros:

Po procedūros rekomenduojama pirmas porą valandų blakstienų nešlapinti, netrinti pirštais, nesilankyti pirtyje, baseine.

Po procedūros ant plaukelių užtepame maitinantį ir apsaugantį gelį, jeigu norite ir namuose palaikyti sveiką plaukelių būklę ir skatinti jų augimą, BŪTINAI naudokite specialią priemonę kurią paskirs mūsų Studios merginos, tai gali būti serumas ar balzamas, meistrė patars individualiai.