FIKSACINIS MUILAS – šiuo metu tai vienas TOP perkamiausių produktų. Sušukuota forma išsilaikys visą dieną! Nemeluojam! Šio muilo dėka galėsite užfiksuoti net pačius nepaklusniausius plaukelius bei sukursite tikslią antakių formą. Priemonę prispaudus pirštu paprastai išgausite netgi laminavimo efektą. Tinka kiekvienai dienai arba tam tikram įvaizdžiui sukurti. Kaip naudoti šią priemonę? Paimkite antakių šukutes ir šiek tiek sulenkite. Tada, atlikdami lygius, bet užtikrintus judesius, braukite per muilą kelis kartus ir pradėkite formuoti antakius. Jei naudojate sausas šukutes, tuomet jūs gaunate natūralių antakių efektą. Jei norite pasiekti stipresnio tiesinimo efektą, prieš pradėdami pirmiausia sudrėkinkite šepetėlį.

BESPALVĖ ŽELĖ – naudojama tam, kad užfiksuotume nepaklusnius plaukelius. Puikus sprendimas ilgiems, garbanotiems ir į apačią nusileidusiems antakių plaukeliams. Ji nesuteikia spalvos, tačiau suformuoja ir sutvirtina antakių formą visai dienai. Puikus pasirinkimas skubančioms moterims, nes antakius reikia tiesiog perbraukti. Rekomenduojame turėti Refetocil antakių želę arba Nikk Mole antakių želę. Abi priemonės ne tik puikiai fiksuoja plaukelius, tačiau yra ir puikios sudėties, stiprina plaukelius.

TUŠAS SU SPALVA – yra pagrindinė priemonė su kuria padailiname savo bei klienčių antakius. Rekomenduojame turėti JOKO tušą, su juo išgausi tiek natūralų tien stipresnį efektą. Įprastai ši priemonė yra naudojama itin paprastai – ištraukus šepetėlį švelniai juos pašukuojant, taip antakiams suteiksite lengvą atspalvį tačiau aiškios formos neišgausite. Norit išgauti rėmelio efektą, tikslesnes linijas rekomenduojame papildomai įsigyti kirstą antakių teptuką, ir nuėmus šiek tiek priemonės palengva suformuoti norimą formą. Jeigu priemonės pridėjote per daug, tuomet lengvai tai galite pataisyti su antakių šukutėmis, tiesiog šukuojant jas antakių augimo kryptimi, kol spalva pamažės.

Šiuo metu turime Chocolate spalvą, ji yra šiltai rudos spalvos. Viena permakiausių priemonių mūsų Studijoje.

PIEŠTUKAS – Jeigu turite retus arba stipriai išpešiotus antakius, rekomenduoju naudoti pieštuką, nes jis yra labiau skirtas nupiešti trūkstamas vietas, kuriose trūksta plaukelių. Geriausias sprendimas turint “kabliuko” formos antakius.

Pats pieštukas yra sudarytas iš spalvos pigmento bei vaško, todėl ant odos produktas išsilaikys ilgiau negu šešėliai. Jie piešia aiškias linijas, todėl dažnai gali gautis “griežti” antakiai. Įprastai retai naudojame pieštukus, nes sunkiau produktą išsklaidyti, sunkiau padaryti natūralų efektą. Rekomenduoju išmėginti Marc Jacobs išsukamus prieštukus, puiki pigmentacija, didelis spalvų pasirinkimas, parduodamos kartu su šukutėmis.

MATINIS ŠEŠĖLIS- pilniems, užpildytiems antakiams. Šešėliais siekiama turėti natūralius, švelniai atrodančius antakius. Jie suteikia “pudrinį” efektą, todėl optiškai patankina antakius. Produkto dedant daugiau, galima išgauti ir ryškesnes linijas. Šešėlių rinkiniuose pamatysite skaidrų vašką, ši priemonė skirta, tam, kad išgautume ryškesnį efektą. Visų pirma, kirstą antakių teptuką merkiame į vašką ir paskui tik į šešėlius. Taip šešėlis sutvirtės ir brėš stipresnes linijas. Jeigu jūsų rinkinyje vaško nėra, gali pamėginti tai išgauti su šlapiu teptuku.

Rekomenduojame Jane Iredale antakių šešėlių paletę. Jums siūlys dviejų atspalvių rinkinius – šviesiaplaukėms („Blonde“) ir tamsiaplaukėms („Brunette“). Siūlau visoms įsigyti Brunette, nes Blond spalva yra per šviesi – pati turiu ją, ir niekur taip ir nepanaudojau.

GELIS – skirti norint išgauti grafiškus antakius. Puikiai tinka, kai yra labai mažai plaukelių. Galima lengvai suformuoti norimą antakio formą. Rekomenduojame Nikk Mole, šie puikiai laikosi, yra atsparūs vandeniui, tačiau nedžiūva per greit, tad galima lengvai suformuoti antakius, yra labai pigmentuoti, todėl priemonės nereikia daug. Nesausina, kaip kai kurie kiti geliai. Naudojama su teptuku esančiu rinkinyje.