Odeta, kodėl nusprendei mokytis antakių permamentinį makiažą, šešeliavimo techniką?

Į antakių šešeliavimo mokymus nusprendžiau eiti nes norėjosi naujų iššūkių. Taip pat gana dažnai susidurdavome su problema, kad įprasti antakių dažai nesilaiko taip gerai, kaip norėtųsi. Klientėms turinčios itin plonus ir retus antakius, paprasti dažai gali išsilaikyti tik iki savaitės. Norėjau išmokti atlikti stipresnę procedūrą, kad antakių forma išliktų bent metus, tokiu būdu labiau galėtume padėsi savo klientėms.

Kam rekomenduotum šį amatą?

Itin kruopščiam ir kantriam žmogui. Prieš priimant sprendimą turite tikrai labai apgalvoti, ar turėsite pakankamai lėšų investuoti į tai, ir ar tikrai galite dirbti su invazinėmis procedūromis, nes teks kartais pamatyti kraują ir t.t. Tai nėra procedūra kaip antakių SPA, čia nėra masažo, nėra skanių kvepiančių valiklių ir t.t. Procedūra kur kas rimtesnė ir atsakingesnė.

Jeigu vis dėlto nuspręsite mokytis antakių permamentį makiažą, patariu nesimokyti antakių plaukelinės technikos, dar kitaip vadinamos microblading, ji ne mūsų lietuviškoms mišrioms odoms. Dažnai pigmentai išsivaikšto ir patampa po kurio laiko dėmės. Po tokių procedūrų moterys dažniausiai atvyksta antakių šešeliavimo procedūrai, kad užslėptų ir sulygintų dėmeles. Man antakių šešeliavimo procedūra yra viena gražiausių, todėl ją ir rekomenduočiau ir mokytis.

Kokia šio amato investicija?

Investicija yra gana didelė – vien keli mokymai man kainavo virš 3000 €., o vienų kursų tikrai nepakanka. Taip pat mašinėlė, pigmentai, adatėlės, bei visi kiti instrumentai yra brangūs ir turi būti kruopščiai pakeisti kiekvienai klientei.

Galbūt galėtum įvardinti pas ką tiksliai mokeisi ir palyginti, kur geriau pradėti?

Pirmus kursus pabaigiau Kaune, Baltic Brows pas Ritą. Antruosius kursus pabaigiau Vilniuje, pas Lina Matulevičę. Antrieji kursai patiko labiau, nes tai buvo individualūs mokymai, mokytoja dėmesio skyrė tik man, juose gavau daugiau praktikos, dvi dienas dirbau su dviem modeliais. Pati Lina pasirodė profesionalė, aiškiai dėstė, be to ir po kursų kilus klausimams pagelbėjo.