Ar būtina turėti visus Bronsun dažų atspalvius?

– Nebūtina, tačiau meistrams rekomenduojame turėti visą liniją. Namų linijai galite įsigyti specialias pakuotes, kuriuose rasite vieną spalvą, aktyvatorių ir indelį.

Ar galima su Bronsun dažyti blakstienas?

– Galima ir negraužia akių. Rinkis spalvą #Nr3 juodai-mėlyną. Jų minusas, kad yra labai skystos konsistencijos, todėl tenka atsargiai dirbti, dažai gali nuvarvėti jeigu klientė sėdi sėdimojoje padėtyje. Gerai, kad aktyvatorius yra tirštos konsistencijos, jis konsistencija padaro puresnę. Privalumas, kad tikrai super ryškiai ir greit nudažo.

Ar tinka dažymui po laminavimo?

– Tinka, tik tuomet rinkis šviesesnius tonus, nes spalvos intensyvumas būna didesnis nei dažant įprastai.

Ar tinka alergiškoms klientėms?

– Kiekvienas žmogus gali būti alergiškas skirtigam ingrediantui, todėl rekomenduojana visada daryti alerginius testus. Vieninteliai dažai kurie TIKRAI nesukelia alergijos yra refectocil sensitive.

Alerginius testus geriausia atlikti 72 h prieš pricedūrą.

Kokias dvi / tris spalvas rekomenduotumėte įsigyti dirbant su BRONSUN dažais?

Ir tai tikrai toks sunkus klausimas, nes nėra tik 1 – nos geros spalvos, kuri būtų „naudinga“. Visi 8 atspalviai yra reikalingi.

Dauguma nekreipia dėmesio į mėlyną juodą spalvą, nes mano, kad ji skirta tik blakstienoms, tačiau nedideliais kiekiais pridėjus jos prie kaštono arba šviesiai rudos spalvos – jūs turėsite peleninę šviesiai arba vidutiniškai rudą spalvą.

Kaip dažnai galima dažyti?

– Rekomenduojama nedažniau nei kas 4 savaites.

Papasakokite plačiau apie atspalvius, kad galėčiau išsirinkti?

# 1 juoda – sumaišykite ją su kitais paletės atspalviais, kad gautumėte šaltesnį miksą arba patamsintumėte spalvą.

# 2 Grafitas yra vidutinio intensyvumo atspalvis. Puikus variantas brunetėms, pelenų blondinėms ir perlamutro blondinėms.

# 3 melsvai juoda – giliai juodas atspalvis, puikus pasirinkimas blakstienų dažymui, taip pat naudojamas miksuose. Puikiai neutralizuoja geltonumą.

# 4 Kaštonas yra ramus, švarus, rudas atspalvis toms, kurios nori švelnios spalvos. Idealiai tinka šviesių blondinių tipams.

# 4.1 Vario kaštonas yra ryškus ir drąsus. Svajonė raudonplaukėms merginoms, raudonų plaukų, raudonmedžio plaukų savininkėms. Naudojamas nepageidaujamų atspalvių korekcija; gilinti pagrindinės paletės atspalvius; kurti neįprastus spalvų miksus

# 5 Šviesiai ruda yra vidutinio intensyvumo atspalvis, mįgstančioms natūralų efektą, neužtamsina plaukelių. Puikiai tinka visų tipų šviesiems plaukams: raudoni, vidutiniškai ir šviesiai šviesūs, su šiaudų, aukso ir pelenų motyvais.

# 6 Ruda yra intensyvus atspalvis. Užtamsina plaukelius. Pasirinkimas šviesiaplaukėms ir tamsioms blondinėms.

# 7 Tamsiai ruda – intensyvus šaltas atspalvis. Tamsiaodžių brunečių svajonė.