Šiuo metu antakių laminavimas yra viena populiariausių procedūrų! Ji yra atliekama prieš antakių dažymą. Garbanoti, nepaklusnūs, “liūdnos formos” į apačią nusileidę antakių plaukeliai tampa paklusnesni, taip susiformuoja tvarkingo linkio, pilnai užpildytas antakis. Toks efektas, su teisinga priežiūra, gali laikytis netgi kelis mėnesius!

Kam nerekomenduojame atlikti antakių laminavimo – bio fiksacijos?  

Antakių laminavimo nerekomenduojame atlikti jei sergate odos ligomis. Jei antakių zonoje randasi odos pažeidimai, išsausėjimas – procedūrą  reikėtų atidėti kol oda visiškai sugis. Kitu atveju, cheminė medžiaga odą dar labiau sudirgins, gali prasidėti uždegimas ar sukelti alerginę reakciją. Ši procedūra taip pat nėra rekomenduojama toms, kurios turi plonus, itin retus antakius.

Kaip tai yra atliekama?

Prieš procedūrą antakiai yra nuvalomi Refectocil „Saline Solution“ tirpalu. Ant kruopščiai nuvalytų plaukelių ir odos, yra uždedamos Thuya specialios cheminės priemonės, kurios įsigeria į plauką ir pakeičia jo struktūrą. Dėl pirmojo komponento plaukeliai tampa lengvai „fiksuojami“. Kuo ilgiau priemonę laikome, tuo stipresnis efektas yra pastebimas. Dėl šios priežasties, meistrui nėra lengva laviruoti tarp kliento norų ir galimo antakių pažeidimo. Perlaikius aktyviąją medžiagą, praėjus kelioms dienoms po procedūros, plaukeliai gali pradėti byrėti, oda aplinkui antakių zoną gali išrausti, blogiausiu atveju – nudegti.  

Kaip ir kokiomis priemonėmis prižiūrėti antakius po laminavimo?

Po laminavimo procedūros 1-2 paras nerekomenduojama šlapinti plaukelių, kad efektas laikytųsi geriau, bei stengtis jų neliesti, kad išlaikytų formą.

Cheminis preparatas pažeidžia plauko struktūrą iš vidaus, todėl antakių plaukeliai gali išsausėti. Labai svarbu vėliau plauką stiprinti  maitinančiais aliejukais. Mes visuomet rekomenduojame po laminavimo naudoti Usma antakių aliejų – 100% natūralus produktas. Lietuvoje niekur tokio puikaus produkto nerasite.

Jis sustabdo plaukų slinkimą bei suaktyvina miegančius plaukų folikulus. Naudojant šią priemonę, pagerėja plauko struktūra, jis tampa švelnus ir minkštas. Aliejus tepamas ant antakių zonos prieš miegą. Naudokite usmą aliejų ne ilgiau kaip 14 dienų. Po kurso reikia maždaug 3 savaičių pertraukos, kol vėl galėsite tęsti naudojimą.

Atlikus laminavimą dauguma įsivaizduoja, kad dailiai sušukuota antakių forma išliks net kelis mėnesius, tačiau,  jau atsikėlus kitą rytą pamatysite, kad antakių plaukeliai pakrypę į įvairias puses. Todėl siūlome įsigyti Refectocil „Styling“ bespalvį antakių gelį, kuris padės užfiksuoti tobulą antakio formą visai dienai. Gelyje esantis D pantenolis sulaiko drėgmę ir suteikia plaukeliams blizgesio.

Kaip dažnai galima daryti antakių laminavimą?

Šios procedūros nerekomenduojame atlikti dažniau kaip kas  7 savaites, kad plaukelis pilnai atgautų drėgmės balansą.

Ką svarbu žinoti prieš procedūrą?

Jeigu neseniai buvo atliktas dažymas (cheminiais ar henna dažais), turi praeiti bent 1 mėnuo, kad galėtumėme atlikti laminavimo procedūrą.

Antakių laminavimo – biofiksacijos kaina 

Mūsų Studijoje ši procedūra kainuoja – 15 €
Laminavimas užtrunka vidutiniškai apie 30 min.
Po procedūros galima atlikti dažymą cheminiais dažais.
Todėl rekomenduojame rinktis paslaugą  „Antakių SPA + Laminavimas”.

Registracija