Antakių spa procedūra yra kitokia procedūra – tai lėtas malonus ritualas, kurios metu antakiams suteikiame gražią Jums tinkančia formą, kuri laikosi vidutiniškai apie mėnesį, priklausomai nuo individualių antakių plaukelių savybių – storio ir tvirtumo. Į antakių dažus įmaišome specialias drėkinamąsias priemones kurios sudarytos iš daug lauro ir miristo rūgščių – stipriai maitina antakių plaukelius, skatina jų augimą ir elastingumą, ko pasekoje plaukeliai blizga, nes yra papildomai prodrėkinti.

Mes esame pirmoji studija kuri pradėjo teikti šią paslaugą ir per septynis intensyvius darbo metus išmokėme dauguma meistrų atlikti šią procedūrą kaip atliekame mes, tačiau kartais nutinka taip, kad procedūra apima tiesiog įprastą plaukelių išpešiojimą pincetu ir dažymą, o pavadinimas lieka toks pats – ANTAKIŲ SPA, todėl norime Jums papasakoti kokia yra tikroji ANTAKIŲ SPA procedūra, kuo ji yra ypatinga bei kaip ši procedūra turi būti atliekama. Mes esame pradininkės, todėl mes ir norime papasakoti apie šią procedūrą plačiau.

Ši procedūra mūsų studijoje trunka 1 val., kurios metu atliekame šiuos žingsnelius:

KONSULTACIJA

Visų pirma pasikonsultuojame kokie yra Tavo norai ir lūkesčiai. Mums svarbu suprasti kokio intensyvumo, spalvinio tono (šiltesnio, šaltesnio) bei formos tikitė iš mūsų.

ANTAKIO PLAUKO PARUOŠIMAS

Naudojame specialiai antakiams pritaikytą gėlių vandenį, putas, kurios švariai nuvalo bei nuriebalina odą bei plaukelius. Nuvalius antakius, įmasažuojame specialų antakių pilingą, kuris ne tik nušveičia nusisluoksniavusią negyvą ląstelių sluoksnį, bet ir tuo pačiu skatina kraujotaką, plaukų svogūnėliai gauna daugiau deguonies ir maistinių medžiagų. Po tokio nuvalymo antakių dažai išsilaiko kur kas ilgiau nei įprastai.

PAAKIŲ – LŪPŲ KAUKĖ

Visos procedūros metu naudojame paakių kaukę, kuri drėkina, stangrina bei stiprina veido odą. Taip pat galime palepinti ir drėkinamąja hydrogeline lūpų kauke, kuri išsausėjusias lūpas kaip mat po procedūros atstatys. Įprastai namuose tam nerandame laiko, o šio seanso metu galėsite pasimėgauti šia malonia procedūra.

ANTAKIŲ FORMAVIMAS SU BALTA ANTAKIŲ PASTA

Baltos pastos dėka sukuriame idealų antakių eskizą po kurio iš karto galėsite pamatyti būsimą antakių formą. Esant reikalui, antakių formą dar galima pakoreguoti prieš užtepant dažus. Į sudėtį įeina naudingi komponentai, kurie drėkina ir minkština odą, dėl to išvengsite odos sudirginimo ir po procedūros oda ne taip išraus bei neišsausės.

ANTAKIŲ DAŽYMAS

Pirmo apsilankymo metu rekomenduojame antakius dažyti natūraliau, o kitais vizitais spalvą galime pamažu paryškinti. Dažų atspalvį (šiltą ar šaltą) parenkame konkrečiam atvejui. Labai svarbu nenutolti nuo plaukų spalvos, kad būtų išsaugotas bendro vaizdo vientisumas. 

ANTAKIŲ KOREKCIJA VAŠKU IR PINCETU

Vaško naudojimas yra labai svarbus žingsnis antakių SPA procedūroje. Jo pagalba greitai, neskausmingai, netgi preciziškai pasiekiame tiesias, aiškias ir konkrečias antakių linijas. Vaškas „sugauna“ net ploniausius ir trumpiausius plaukelius, todėl skirtumas, nuo korekcijos tik pincetu, yra akivaizdus. Pincetą naudojamas pabaigoje pašalinti likusius pavienius nereikalingus plaukelius.

MASAŽAS

Atpalaiduojantis masažas su šaldančiais veido burbulais. Procedūrą užbaigiame atpalaiduojančiu antakių masažu, jo metu naudojame usmą aliejuką kuris stiprina plauko struktūrą – plaukeliai tampa švelnūs bei minkšti. Beto šis aliejus suaktyvina miegančius plaukų fulikulus. Naudojant jį reguleriai tikrai padidinsite antakių plaukelių apimtį.

APDAILA MAKIAŽO PRIEMONĖMIS

Lengvai užmaskuojame paraudusią odą, moterims, skubančioms atgal į darbus.

ANTAKIŲ ATKŪRIMO PROGRAMOS SUDARYMAS

Pasidaliname patarimais kaip prižiūrėti antakius. Turime gana platų antakių priemonių asortimentą, tad esant poreikiui galime parekomenduoti priemones antakių plaukelio išvaizdai pagerinti.

DAŽŲ FORMULĖ

Naudojame įvairius dažus, kurie suteikia skirtingą efektą – vieni jų, nudažo ryškiai odą, kiti tik antakio plaukelius. Beto visi dažai kiekvienai klientei pasisavina skirtingai, todėl po procedūros mes pasižymime kokius dažus bei atspalvius naudojome, tam, kad kito vizito metu būtų lengviau suprasti kas Jums tiko ir patiko.

Kviečiame pasimėgauti šia malonia procedūra mūsų OK makeup Studijoje!

Registruotis