Jau seniai žinoma, kad taisyklingas antakių formavimas pabrėžia bei vizualiai padidina akis, įrėmina, pakoreguoja veidą, paslepia tam tikrus veido trūkumus, suteikia veidui grafiškumo. Grožio pasaulyje vyrauja įvairios mados ir tendencijos, tačiau nesivadovaukite visiškai ką diktuoja mada ir patariu smarkiai nekeisti natūralaus antakių linkio, nes dažniausiai jūsų veidui labiausiai tinka Jūsų pačios natūrali antakių forma. Toliau išvardinsiu kokių jums prireiks priemonių, norint sukurti grafišką antakių formą, bei kaip tinkamai juos suformuoti.

JUMS PRIREIKS TIK ŠIŲ KETURIŲ PRIEMONIŲ, TAM, KAD IŠGAUTUMĖTE TOBULOS FORMOS ANTAKIUS.

1. KIRSTAS ANTAKIŲ ŠEPETĖLIS

Šis įrankis labai svarbus įrankis formuojant antakius. Parduotuvėse galite įsigyti dirbtinio bei natūralaus plauko šio tipo šepetėlių. Skirtumas tas, kad natūralaus plauko kirstas šepetėlio pigmentas ant antakio užteps kur kas lengviau negu dirbtinio plauko. Sintetinis šepetėlis yra patogus naudojant kreminius produktus, todėl jeigu naudosite antakių galius, galite įsigyti ir tokio tipo šepetėlį.

Kai kuriose antakių rinkiniuose rasite specialų vašką, labai svarbu nemaišyti šio produkto su natūralaus plauko šepetėliu, nes taip jis prisigers produkto ir šį sugadins. Dėl to dažnai antakių rinkiniuose galite pamatyti du šepetėlius, vienas skirtas tik šešėliams tepti, kitas maišyti su vašku ir šešėliu (taip maišant išgaunama ryškesnė spalva).

2. ŠUKUTĖS

Su šiuo įrankiu galite pašalinti griežtas antakio formas, sušvelninti linijas ir nubraukti šešėlių perteklių. Jos taip pat turi būti natūralaus plauko, nes dirbtinio plauko tinkamai neišskirstys šešėlio bei pieštuko pigmento. Plastikinės šukutės kurios lieka nuo pasibaigusio tušo taip pat netiks.

3. PINCETAS

Naudojamos tam, kad išpešiotumėte ne vietoje augančius plaukelius, kurie užeina už natūralaus antakio kontūro. Patariu plaukelius šalinkite po vieną plaukelį, traukdama jį augimo kryptimi, kad mažiau skaudėtų. Jeigu oda jautri, geriausia šią procedūrą atlikti vakare, kad per naktį praeitų paraudimas.

4. ŽIRKLUTĖS

Su šiuo įrankiu galite patrumpinti plaukelius kurie yra per ilgi. Kaip atpažinti kurie plaukeliai yra per ilgi? Pašukuokite antakius į viršų, taip galite pamatyti, kurie plaukeliai styro, išeina iš natūralios antakių linijos. Juos galite šiek tiek patrumpinti.

NA, O DABAR TURĖDAMOS ANTAKIŲ FORMAVIMO REIKMENIS BEI PRIEMONES PEREIKIME PRIE ANTAKIŲ FORMAVIMO.

TIESINYS, ANTROJE DALYJE.