PARDUOTUVĖSE KOSMETIKOS PRIEMONIŲ AKIMS TIEK DAUG, KAD NEŽINODAMOS JŲ PASKIRTIES GALIME PASIKLYSTI IR ĮSIGYTI VISAI NE TAI KO IŠ TIESŲ REIKIA. SKIRTINGOS TEKSTŪROS, BEGALĖ SPALVŲ, KAIP ŽINOTI KĄ PASIRINKTI? KADA NAUDOTI BALTĄ PIEŠTUKĄ, KADA JUODĄ? KOKIUS PIEŠTUKUS GALIME TEPTI Į AŠARŲ LINIJĄ, O KURIŲ NE?

Norėdamos paryškinti vidinį akies voką (ašarų liniją) naudokite Kajal arba Khol pieštukus. Šie pieštukai yra antiseptiniai – nedirgina akių, apsaugo akis nuo infekcijų.

  • Kajal dažniausiai yra sukurti iš natūralių ingredientų bei suodžių.
  • Kohl pieštukai dažniausiai yra pagaminti iš pudros, pigmento bei vaško.

Šie pieštukai gali būti naudojami ne tik vidiniam akių vokui, bet ir kaip pagrindas prieš dengiant sausus akių šešėlius. Jie abu itin tolygiai išsiskaido ant voko ir neišpurvina akių.

Eyeliner pieštukai yra skysti, gelinės tekstūros, šie nėra tokie minkšti lyginant su kohl ir kajal, todėl nėra skirti skaidymui, todėl šią priemonę rinkitės kai norite išgauti tikslią liniją.

Baltas akių pieštukas optiškai apvalina bei padidina akis. Jį ypatingai patariu naudoti toms, kurių akys pavargusios, nes jis padeda sumažinti akių raudonumą, paburkimą.

Dūminį efektą galite išgauti ne tik su juodų akių pieštuku, bet ir su baltu. Pieštuką pradėkite tepti nuo išorinio akies kampo ir brėžkite link vidinės blakstienų linijos. Nepalikite tuščių tarpų blakstienų linijoje, pasistenkite kad viskas atrodytų tolygu. Išoriniame akies kamputyje linija turi būti plačiausia, o vidiniame kamputyje linija turi būti mažiau intensyvi. Akcentuodamos vidinį akies V kamputį suteiksite akims gyvumo bei skaistumo. Jeigu balta spalva Jums atrodo per intensyvi, vietoj jos pasirinkite kreminius, šampaninius, dramblio kaulo atspalvius.

Jeigu planuojate daryti tamsias padūmavusias akis, ašarų liniją užpildykite panašaus atspalvio pieštuku, šis suteiks akims užbaigtumo bei paslaptingumo. Nepamiškite, kad priemonė turi būti vandeniui atspari, nes kitu atveju pateptą priemonę ašarų linijoje po kurio laiko išmirksėsite.