Šiandieninėje visuomenėje vis dažniau vyrai naudoja dekoratyvines kosmetikos priemones ir tai anaiptol nedaro vyro nevyriško. Priešingai, tokie vyrai paslepia veido trūkumus ir išryškina savo gražiausius bruožus. Atliekant vyrišką makiažą, labai svarbu, kad makiažas būtų subtilus ir vyro nepaverstų moterimi.

Natūralų įvaizdį sukursite naudodami mineralines pudras.  Mūsų oda išskiria natūralų aliejų, todėl po kurio laiko mineralinė pudra įgauna kreminį pagrindą ir atrodo itin natūraliai. Taip pat šios pudros veido odą padaro matinę, todėl papildomų matifikuojančių priemonių naudoti nereikės. Šios pudros yra itin pigmentuotos, todėl labai gerai maskuoja bei paslepia spuogelius, patamsėjimus ir kitus veido odos defektus. Jeigu veidas turi itin ryškių problemų, prieš tepdami mineralinę pudrą papildomai naudokite maskuotoją, kuris stipriau paslėps trūkumus.

Reiktų paminėti, kad Jane Iredale PUREPRESSED® BASE pudros tinka net itin jautriai ir alergiškai odai: jos neužkemša porų, apsaugo nuo neigiamų UV spindulių, juose nėra konservantų, cheminių dažų, mineralinių aliejų ir talko. Idealiai tinka vartoti žmonėms, kenčiantiems nuo tokių odos ligų, kaip egzema ir rožinė. Pudrą padengti lengviau tada, kai vyro veidas būna švariai nuskustas. Jeigu vyras yra su barzda, tuomet nesirinkite tirštų kreminių makiažo pagrindų, jie gali padaryti veidą dirbtinį. Daugiausia dėmesio reiktų skirti veido T zonai – kaktai, nosies ir smakro sričiai -šiose vietose oda yra labiausiai linkusi riebaluotis. Padengus veidą mineraline pudra veidas tampa optiškai plokščias be aiškių veido bruožų, todėl reiktų veidą pakontūruoti/pamodeliuoti – tai suintensyvins bei suteiks veidui formą.

PurePressed pudrą tepkite kirstu „Kabuki“ šepetėliu. Šis produktą paims tolygiai, ir lygiai paskirstys ant veido. Lūpoms naudokite neutralios spalvos lūpų balzamą. Šis produktas suminkštins lūpas, suteiks ne tik gaivų įvaizdį, bet ir padės palaikyti lūpų glotnumą ir elastingumą, neleis lūpoms suskilinėti.