Visų pirma, noriu paaiškinti kodėl pasirinkau STAGE COLOR kosmetikos liniją.

Tai vokiška kosmetika, kuri yra dermatologiškai patikrinta ir puikiai tinka net ypač alergiškai odai, pasižymi efektyvia apsaugine funkcija, nekemša porų ir leidžia odai kvėpuoti.

Būdama jaunesnė neskyriau daug dėmėsio sudėčiai, tačiau šiai dienai renkuosi kokybiškus kosmetikos produktus – juk tai investicija ne tik į mūsų grožį, bet ir į odos sveikatą, tiesa?

Taigi, noriu pasidalinti savo keturiais MUST HAVE produktais.

ODAI⠀

Nemėgstu odos apkrauti sunkiais makiažo pagrindais, jeigu pudros padauginu,  jaučiuosi lyg su kauke, todėl stengiuosi pasirinkti lengvą ir geros sudėties produktą, kuris nekenktų mano veido odai (ypatingai tokiu metu, kai visą dieną dėvime medicinines kaukes).

Šį efektą pasiekiu su “SKIN BALM“ skystu makiažo pagrindu kurį naudoju beveik kasdien. Su juo jaučiuosi komfortiškiausiai, oda atrodo gaiviai ir yra intensyviai drėkinama.⠀

Pasirinkus tinkamą makiažo pakrindą jūsų oda turi jaustis gerai po padengimo. Tarkime, jeigu jūsų oda riebesnė, galite rinktis tirštesnės tekstūros pagrindą, kuris suteikia odai matiškumo. O jei oda normali ar į sausumą, kaip mano, tuomet rinkitės lengvą tekstūrą, kaip StageColor, kuri dar papildomai ir padrėkina veido odą. Spalva kurią naudoju – Light Beige 10794 Nr.

PAAKIAMS

Paakiams naudoju kreminį maskuoklį, kurio tekstūra itin maloni odai, jį galima dengti teptuku arba kempinėle, aš dažniausiai renkuosi tepti pirštu, odos šiluma sušildo priemonę ir priemonė gula itin lygiai. Produkto reikia dėti nedaug, nes per didelis perteklius gali makiažą padaryti matomą, jis bus labiau linkęs subėgti į raukšleles.

Maskuoklis kurį naudoju yra gelsvos spalvos atspalvio 1103 nr., todėl idealiai paslepia mano mėlynas kraujagysles po akimis, lyg suminkština odos atspalvį ir padaro mane “sveikesnę”.

Suliekite maskuoklį su kremine pudra, kad nebūtų didelio spalvų skirtumo. Nepakirškite užfiksuoti biria arba kompaktine pudra, tačiau minimaliai – taip jūs apsaugosite odą nuo subėgimų į raukšleles. Čia tikrai galioja taisyklė – mažiau yra daugiau.

FIKSAVIMUI

Renkuosi itin aukštos kokybės birią mineralinę pudrą 2151 nr. Šio produkto naudoju nedaug, tik tam, tikrose vietose pvz. prie nosies, tam, kad paslėpčiau didesnius netobulumus, tokius kaip kapiliarų raudonį ar spuogelius.

Kartais šią mineralinę pudrą naudoju vieną, be skysto makiažo pagrindo, tiesiog padengiu veidą kremu ir kabuki šepetėliu lengvais judesiais įtrinu priemonę į veidą. Iš pradžių oda gali atrodyti sausoka, tačiau jau po geros valandos, kai veidas išskirs savyje esantį natūralų sebumą įgausite natūralų spindesį ir atrodysite labai gražiai.⠀

LŪPOMS

Šiuo metu retai dažausi ryškiais lūpų dažais, nes dažniausiai slepiu jas po veido kauke. Beto, nuo šalčio ar nuo susilpnėjusio imuniteto, ant apatinės lūpos atsirado pūslelinė… Begydant jas traukė, vos nusišypsojus žaizda vis vėl įtrūkdavo, todėl norėjosi kuo didesnės drėgmės.

LIPOGEN lūpų balzamas šiuo metu yra mėgstamiausias produktas, jaučiu, kad jis giliai įsiskverbia ir ta drėgmė net ir po vieno potepio išsilaiko visą dieną. Jį visuomet turiu savo darbo stalčiuje ir dar vieną rankinėje.

 

Ačiū, kad skaitėte,

Jums rašė,