Moters akys yra viena iš svarbiausių veido bruožų, nes jomis yra patraukiamas kitų žmonių dėmesys. 

Šiais laikais, norėdamos turėti išraiškingas akis, visų pirma turite pasirūpinti savo blakstienų sveikata. Dauguma moterų jas riečia, dažo kiekvieną dieną tušu bei retkarčiais dažo cheminiais dažais, dėl šių priežasčių praverstų priemonės, kurios sustiprintų blakstienas, nuramintų bei stimuliuotų jų augimą. Siūlau naudoti blakstienų augimą skatinantį serumą iš Refectocil. Jį galite naudoti vakarais prieš miegą, kai blakstienos yra švariai nuvalytos. Taip pat šis produktas taip pat tinka ir antakių stiprinimui! Teptuko atgalis pritaikytas tiek tam tiek tam 🙂

Akys visada atrodys geriau, jeigu šios srities oda bus skaisti, ir joje nesimatys mėlynumų ir papilkėjimų. Norėdamos paslėpti šias problemas po kreminės pudros naudokite maskuotoją ant akių vokų, tačiau vėliau nepamirškite užfiksuoti šio produkto sausa pudra, nes neužfiksuoti kreminiai produktai po kurio laiko gali subėgti į raukšleles. Maskuoklis tepamas skirtinga eiga, kai naudojame mineralinę pudrą, jį turime naudoti prieš dengiant mineraline pudra.

KREMINIU PRODUKTU

1) Veido valymas
2) Drėkinimas
3) Bazė
4) Kreminis makiažo pagrindas
5) Maskuoklis
6) Fiksavimas
7) Skaistalai

MINERALINIU PRODUKTU

1) Veido valymas
2) Drėkinimas
3) Bazė
4) Maskuoklis
5) Mineralinis makiažo pagrindas
6) Skaistalai

Kai vokas yra sausas ir lygios tekstūros (nesubėgęs į raukšleles), paryškinkite blakstienų liniją lengvai tepamu khol pieštuku, tačiau nepalikite vienos ryškios linijos, o su sintetinio plauko šepetėliu išretušuokite liniją taip, kad nesimatytų vienos ryškios linijos. Atminkite, viskas turi atrodyti itin natūraliai. Pabaigusios tai užfiksuokite sausu šešėliu, nes kitaip viskas vėlgi gali subėgti į raukšleles.

Taip pat atminkite, kad žemyn besileidžiantys palei akis linkiai liūdina akį bei daro ją pavargusią, visi akių kontūrai turi eiti į viršų (link antakio).

Kai pieštuku išretušavote akies voką, galite pereiti prie akių šešėlių. Šioje vietoje galite pasiduoti visomis savo fantazijoms ir akis  pagražinti nuo lengvo, natūralaus makiažo iki dramatiškai ryškaus. Tyrinėkite ir eksperimentuokite su įvairiomis spalvomis ir tekstūromis, taip atrasite sau tinkančias spalvas. Tamsesni akių šešėliai pabrėžia akis bei jų formą, tuo tarpu šviesesni atspalviai jas geriausiai išryškina.

Jei norite, kad blakstienos būtų tobulai riestos ir ilgos, užrieskite jas blakstienų rietikliu, tai puiki priemonė siekiant sukurti didesnių akių efektą. Nepamirškite blakstienų patepti blakstienų tušu.

Gražu, kai veido bruožai kuria harmoniją, todėl jeigu galvojate naudoti dirbtines blakstienas, jos neturėtų “rėkti”. Ypatingai jeigu jūsų akių vokai yra apkritę, neklijuokite visos eilutės blakstienų, nes atrodysite pavargusi, geriau vietoj jų rinkitės kuokštelius akių kampučiuose.

Niekada nepamirškite, kad tikrasis grožis švyti iš vidaus! Pasirinkite makiažą su kuriuo jausitės gerai, pasitikėkite savimi, spinduliuokite ir skleiskite grožį.