Šiuos dažus privalo turėti profesionalūs antakių meistrai, nes tai vieninteliai dažai kurie nesukelia alergijos net itin jautriems klientams. 

Dažymas su jais nėra itin paprastas, nes tenka dirbti greit, todėl tai nėra produktas kurį rekomenduotume turėti antakių dažymui namuose. Šie dažai puikus pasirinkimas, kuomet taupote savo ir klientės laiką. Gražiam rezultatui išgauti užtenka dažus ir developer gel laikyti tik iki 3 minučių. Mums pakanka pilnai 30 min., kad atliktume visą ANTAKIŲ SPA procedūrą. Dažų spalva išlieka itin ilgai, net iki šešių savaičių!

Kaip naudoti Refectocil Sensitive antakių dažus?

Švariai nuvalome, nuriebaliname antakius su specialiai tam sukurta valymo priemone. Tai gali būti Refectocil druskos tirpalas, LeviSsime Brow Cleanser. 

Prieš tepant dažus rekomenduojame naudoti baltą pastą,kad geriau matytumėte tikslias linjas ir neišeitumėte iš kontūro. Tik tuomet kai balta pasta suformuota, su teptuku tolygiai užtepkite RefectoCil sensitive dažus. Šiame žingsnyje antakių dažai bus šviesios konsistencijos ir visą laiką tokie išliks. Pradėkite nuo tų vietų kurias norite labiasiai akcentuoti, pvz antakio apačios, vėliau ties viduriu ir eikite ties antakių galiukais, priekį palikite pačiam galui.

Dažus laikykite tik apie 2-5 minutes ir nuvalykite sausa vatele. Spalvos intensyvumo nesimatys uždėjus dažus, juos pamatysite tik kai sureaguos developer gel.

Su teptuku tolygiai užtepkite RefectoCil dažų aktyvatorių – Developer Gel. Prieš tepant dažų aktyvatorių – Developer gel įsitikinkite, kad švariai nuvalėte antakių dažus, nes tai gali neigiamai paveikti dažymą. Svarbu, dauguma daro klaidą, dažus sumaišo su developer gel, ir klausia, kodėl dažai nedažo.

Laikykite apie taip pat tik apie 2-5 minutes ir nuvalykite drėgna vatele. Kuo ilgiau laikysite, tuo stipresnį efektą gausite. Nelaikykite ilgiau 10 min.! Perlaikius dažus antakių plaukeliai gali išsausėti!

Kokias spalvas rekomenduojame įsigyti?

Medium Brown ir Dark Brown. Kitų atspalvių nebūtina turėti, nes šie dažai ir taip labai intensyvūs, stipriai dažantys odą.

Dažų sudėtyje yra dauguma augalinių ekstraktų, tad naudodami visiškai nesukelsite pavojaus sveikatai. Tai pirmieji dažai skirti antakiams bei blakstienoms, kurių sudėtyje yra šios auganinės medžiagos: kaštonas, žalioji arbata, dažinis dygminas, riešutmedis, kadagys, dilgėlė, mėlynės, raudonasis vynas, hortenzija, kraujažolė, serentis, rykštenė, skaistminas, jonažolė, kininis žagrenis. Patikrinta dermatologų bei moksliniais tyrimais patikrintas produktas.