Antakių dažus maišome su oksidantu. Galite rinktis kreminę tekstūrą arba skystą. Jeigu veido oda linkusi į sausumą rekomenduojame rinktis kreminį oksidantą. Savo darbe dažniau naudojame kreminį.

1. Kruopščiai nuvalome antakių plaukelius ir odą aplinkui antakius su Refectocil Saline Solution, lietuviškai vadiname Druskos tirpalu.

2. Išspauskite 1cm dažų ir sumaišykite  su kreminiu oksidantu 1:1. Nepadaugink oksidanto, nes praskiesi dažus ir šie gali per natūraliai nudažyti. Gautą dažų masę tepk ant antakių plaukelių. Suformuok formą kurią nori.

3. Laikykite nuo 7-20 min. (20 min. yra maksimumų maksimumas, nes perlaikius dažus antakių plaukeliai gali nujuodėti, net jeigu ir naudosite lengvai rudą ar rudą spalvą). Galite priekius pavalyti šiek tiek anksčiau, kad galėtumėte valdyti situaciją. Po nustatyto laiko, antakius kruopščiai nuvalykite su DRĖGNU vatos diskeliu. Jeigu valysite su sausu, tikėtina, kad dažai dar šiek tiek įsigers. Laikymo laikas priklauso nuo to, kokią spalvą pasirinkote ir kokį ryškumo rezultatą norite išgauti.

4. Jeigu nuvalius antakius Jūsų netenkina vaizdas, pvz. norite natūralesnio efekto arba šviesesnių priekių, tuomet rekomenduojame įsigyti Sensitive RefectoCil Tint Remover, lietuviškai vadiname dažų valiklį. Jis tikrai sumažins intensyvumą! Rekomenduojame būtent Sensitive liniją, nes ši skaniai kvepia ir puikiai valo, kitos linijos mums nepatiko kaip ši.⠀

5. Po dažymo antakius patepkite RefectoCil Styling Gel, ir savo naujais antakiais galėsite džiaugtis dar ilgiau! Unikali „Colour Protect“ formulė saugo dažytų antakių spalvą, todėl jie ilgiau atrodo lyg ką tik padažyti, o D-pantenolis padeda išlaikyti plaukelių drėgmę, todėl antakiai turės gražų žvilgesį ir bus pamaitinti.

Rūpinkitės savo antakių grožiu būdamos namuose!