NA, O DABAR TURĖDAMOS ANTAKIŲ FORMAVIMO PRIEMONES PEREIKIME PRIE ANTAKIŲ FORMAVIMO.

Paimkite antakių pieštuką, šis bus naudojamas antakio tuščių tarpelių užpildymui. Tam, kad būtų paprasčiau ir išgautume tikslesnę formą nusmailinkite pieštuko galiuką. Piešti pradėkite nuo antakių vidurio, ties aukščiausiu išlinkimo tašku, ir judėkite link pabaigos link išilgai natūralios plaukų augimo linijos. Tepkite švelniais, trumpais potėpiais, brėžkite liniją į viršų ir į šonus atkartodama plaukelių augimo kontūrus, taip suteiksite antakiams ryškią formą.

Antakių pieštuku veskite išilgai antakių linijos apatinės dalies pabaigoje švelniai ją sujunkite su viršutine dalimi (vidinius viršutinės dalies antakių kampus palikite neapibrėžtus, taip atrodys natūraliau)

Pasiimkite kirstą antakių šepetėlį ir perbraukite juo per visus antakius su rudu matiniu šešėliu. Jis padės užpildyti smulkiausius antakio tuščius tarpelius.

Tam, kad antakiai atrodytų kuo natūraliau, antakių šukutėmis pašukuokite plauką. Šukavimo judesiais pašalinsite griežtas antakio formas, sušvelninsite linijas ir nubrauksite šešėlių perteklių, taip iššukuoti antakiai atrodys itin natūraliai. Korekcijos pabaigoje antakio plaukelius perbrauk permatoma fiksuojančia žele.

KOKIA TURĖTŲ BŪTI TAISYKLINGA ANTAKIŲ FORMA?

Antakiai turi prasidėti ir baigtis viename aukštyje. Antakio vidinis kamputis turi sutapti su nosies šnervės centru. Tačiau yra išimčių. Jei Jūsų akys per toli viena kitos, galite palikti kelis papildomus plaukelius ties vidiniu antakių kampučiu – taip akys atrodys esančios arčiau viena kitos. Jei Jūsų akys per arti viena kitos, galite išpešti kelis papildomus plaukelius ties vidiniu antakių kampučiu – taip akys atrodys esančios toliau viena kitos.

KOKIOS SPALVOS TURĖTŲ BŪTI MANO ANTAKIAI?

Pasirinkite atspalvį tinkantį labiausiai prie Jūsų plaukų spalvos. Vidutiniškai tamsių ir tamsių plaukų savininkės turėtų rinktis šiek tiek šviesesnį nei plaukų spalva antakių atspalvį, o turinčios šviesius ir rusvus plaukus – tokį patį arba šiek tiek tamsesnį.