Minimalizmas šiuo metu vyrauja tiek makiažuose, tiek šukuosenose – lengvos bangos, romantinio stiliaus kuodukai ir įvairūs pynimai. Labai svarbu, kad nuotaka tokią svarbią dieną jaustųsi nesuvaržyta nuo begalės segtukų ar plaukų priežiūros priemonių.

Šukuosena turi derėti su vestuvių suknele, bei makiažu. Jeigu ketinate vilktis romantinę, lengvai krentančią suknelę prie jos puikiai derės netvarkingas kuodukas dekoruotas gėlėmis arba aksesuarais. Tokiose šukuosenose taip pat labai tinka pynimai. Nuostabių aksesuarų galite įsigyti „Jurgita bridal accessories“ 

Didžiulėmis garbanomis krentantys plaukai atrodo romantiškai ir nerūpestingai, jie tiks prie bet kokio tipo suknelės. Šio tipo šukuosena ypatingai gražiai atrodo moterims, kurios turi ilgus, tvirtus, neiškarpytus plaukus.  Jeigu ketinate vilktis aštraus, griežto tipo suknelę, jums prie jos puikiai tiks kuodas arba kasa, tvarkinga šukuosena priduos oficialumo. Brandesnės moterys turėtų vengti griežtų ir tiesių linijų šukuosenų, nes tai dar labiau gali išryškinti veide esančias raukšleles.

Renkantis šukuoseną be abejo reikia atsižvelgti ne tik į suknelę, bet ir į plaukų storį, ilgį, veido bruožus bei savo amžių. Kiekvienu gyvenimo etapu moteris keičiasi, todėl ir šukuosena turėtų atspindėti jos brandumą. Jaunystėje merginos žaviai atrodo su ilgais plaukais, jos drastiškai gali eksperimentuoti su spalvomis, o vyresniame amžiuje daugumą žavi tvarkingai sušukuotos šukuosenos. Beto su amžiumi veido oda papilkėja, todėl jeigu turite tamsius plaukus, prieš vestuves bent keliais tonais  juos pasišviesinkite. Tinkamai atlikta šukuosena gali gerokai Jus pajauninti, o netinkamas variantas atvirkščiai – pasendinti, todėl linkiu atrasti puikų plaukų stilistą, kuris pasirūpins plaukais Jums svarbią dieną!