Labutis, šiandien dalinuosi tik kas yra svarbiausia – kaip švelniai paryškinti veido formą, paruošti antakius ir blakstienas.

10 žingsnelių per 10 minučių! Pradedam 🙂

1. Pirmas ir visų svarbiausias žingsnis – tinkamai pasirūpinti savo veido oda. Prieš makiažą odą reikėtų kruopščiai nuvalyti, sudrėkinti ir tik tuomet galima pradėti įprastą makiažo rutiną. Leiskite porą minučių įsigerti veido serumui, vėliau kremui ir tik tuomet tepkite makiažo bazę (jei yra poreikis).

2. Drėkinti reikia ne tik veido odą, bet ir lūpas. Vasarą jas alina UV saulės spinduliai, karštis, oro kondicionieriai, dėl to jos išsausėja. Lūpų balzamas turėtų būti vienas pagrindinių jūsų vasaros kosmetikos krepšelio akcentų. Jis atlieka dvi funkcijas – apsaugo lūpas nuo UV spindulių ir jas drėkina, taip užkertamas kelias dehidratacijai ir skeldėjimui. Labai nuoširdžiai rekomenduojame rinktis STAGECOLOR lūpų balzamą, kuris ne tik turi SPF 20, bet ir daug drėkinamųjų ingredientų. Pati naudoju jau antrą pakuotę! Metų atradimas. Beto lūpų dažai ant sudrėkintų lūpų atrodys nepriekaištingai!

3. Padenkite veidą lengva kremine pudra. Patarčiau vengti sunkaus, kaukės efektą sukuriančio makiažo pagrindo. Nepamirškime padengti kaklo, o jei vilkime palaidinę su iškirpte – ir dekolte zonos. Mano favoritas – SkinBalm makiažo pagrindas iš StageColor kosmetikos. Jis lengvas, todėl paprasta naudoti, nepalieka ruožų, tolygiai susilieja su oda net jeigu ir dengsite pirštais. Be to priemonė apsaugo odą nuo žalingos UV spinduliuotės – SPF 15. Spalva kurią naudoju – Cool Beige (pati populiariausia Lietuviškoms odoms). 

4. Paakių maskuoklis neturėtų būti pernelyg šviesus, idealu, jei jis pustoniu šviesesnis už veido pagrindą. Šiuo metu naudoju lengvos konsistencijos kreminį maskuoklis Pale Beige (šviesiai geltoną) spalvą, ši spalva tiks toms, kurios nori skaisčios paakių zonos, tačiau neturi problemų su tamsiais paakiais.

5. Sausa, biria ar presuota pudra lengvais judesiais padenkime T zoną, jeigu jos nenaudosite veidas ims greičiau blizgėti. Jeigu veido oda yra labai sausa, ir makiažo pagrindo nedengsite storu sluoksniu, tuomet galite ir nenaudoti sausos pudros. 

6. Must-have priemonė kiekvienos moters kosmetinėje – skaistalai! Jie suteiks veidui gaivumo ir skaistumo.

7. Šešėliai dieniniam makiažui nėra būtini, tačiau neprašausite pasirinkusi šampaninės, dramblio kaulio spalvos šešėlius. Taip pat galite šiek tiek tų pačių skaistalų padengti ir akių vokus. 

8. Jeigu antakiai sutvarkyti, padažyti, tuomet jums tereikia juos perbraukti bespalve antakių žele, dar kitaip vadinamu fiksatoriumi, kuris išlaikys juos gražios formos visą dieną. Pati šiuo metu naudoju ir visoms klientėms rekomenduoju Levissime Styling Gel. Jis turi storą patogų šepetėlį, todėl gražiai ir lengvai galime suformuoti antakius. 

9. Akių tušas – apie jį daug neišsiplėsiu. Šiuo metu naudoju StageColor jautrioms akims tušą, jis yra lengvos kreminės konsistencijos. Galutinis rezultatas patiks natūralumo gerbėjoms, dirbtinių blakstienų efekto su šiuo tušu nereikėtų tikėtis. Dienos eigoje tušas nenubyra ant paakių zonos. Nesukelia keblumų nuplaunant.

10. Lūpų blizgis, pieštukas, lūpdažis – jį derinkite su skaistalų spalva, tuomet veidas atrodys harmoningai. Jeigu pasirinkote šalto tipo skaistaus, tuomet pamėginkite atrasti labai panašios spalvos lūpdažį. Jeigu neatrandate lūpdažio panašių į skaistalus nenusiminkite, tiesiog užtepkite šiek tiek lūpų dažų ant skruostų ir patrinkite pirštais ar sintetiniu teptuku. Štai ir skaistalai! 🙂

Nuoraukoje  – Emily Didonato

Smagios vasariškos dienos!

Odeta